4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı

“4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı”; T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın himayesinde 20 – 21 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

150’nin üzerinde ulusal ve uluslararası firmanın stand açacağı fuarda eş zamanlı olarak 4 farklı salonda gerçekleştirilecek olan kongrede; enerjinin geleceği, elektrik ve gaz dağıtımı, akıllı şebekeler, akıllı şehirler, enerji sektöründeki teknolojik gelişmeler, akıllı kentler için yenilikçi uygulamalar ve enerji verimliliği gibi konular tartışılacak.

Türkiye ve dünyada enerji sektörüne yön veren isimleri buluşturacak olan 4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nın bu yıl 50 ülkeden 5000’in üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor.

Türkiye genelindeki Elektrik ve Gaz Dağıtım Şirketleri, Organize Sanayi Bölgeleri ve Belediyelerden yoğun bir katılımın gerçekleşecek.

Yazar: AkilliKent

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir