Akıllı Kent Otomasyon Sistemi’yle, Karacabey’de pek çok belediye hizmetine tek tuşla ulaşılacak.

Vatandaşlar evlerinden veya ofislerinden çıkmadan, dilediği saatte internet aracılığı ile istediği hizmete ulaşabilecek. Karacabey’de tüm bina ve bağımsız birimler ile ilgili veri toplama çalışmaları sonuçları belediye sistemine entegre edilmeye başlandı . Bu sayede  Karacabey modern AKOS yönetimi ile   vatandaşlara teknolojiyi kullanarak hızlı ve kolay hizmet sunacak.

“AKOS projesi vatandaşların hayatını kolaylaştıracak.”

Bugüne kadar bir çok ödül kazanan AKOS projesi ile Karacabey Belediyesi tek veritabanı üzerinden gerekli olan verileri vatandaşlarına sunabilecek ve hizmetlerini daha kısa sürelerde yapabilecek olgunluğa ulaşacaktır.

AKOS ile vatandaşlar Belediyeye gelmeden ister bilgisayardan isterse telefonlarından Belediye işlemlerini yapabilecekler, bir şikayetleri varsa resimleri çekip sistem üzerinden şikayetlerini iletebilecekler.

Karacabey Belediyesi, AKOS projesi ile ilçe ihtiyaçlarını, beklentilerini, ekonomik koşullarını ortaya çıkartabilecek ve Karacabey’in yaşamsal alanına dair tüm bilgilerini tek bir veride toplayarak objektif çözüm yolları geliştirebilecek.

Uygulamaya ulaşmak için tıklayınız

Yazar: AkilliKent

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir