6-8 Ekim Yazılım Teknoloji İletişim Fuarı Antalya Expo Center

Yazılım, teknoloji ve iletişim sektörü Antalya'da buluşuyor

6-8 Ekim Yazılım Teknoloji İletişim Fuarı Antalya Expo Center

Kamu-Özel sektör işbirliği ile düzenlenen 6-8 Ekim Yazılım Teknoloji İletişim Fuarı 3 gün süre ile Ankara'an kamu kurum ve kuruluşlarını, sektör duayenlerini, hem kongre konferanslarda hem de fuar alanınıda sektör ile buluşturacak.

6-8 Ekim Yazılım Teknoloji İletişim Fuarı

  • T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
  • T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
  • T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. 

Sekötrün ihtiyacı olan yeni nesil yazılımcılar, üniversite işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan görüşmelerde, kongre, konferans, seminer ve panellerde biraraya gelecek. Sektörün geleceğini, sektörün duayenleriyle beraber masaya yatıacaklar.

Fuarın hedefindeki ülkeler Almanya, Polanya, Ukranya, Azerbaycan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar olarak açıklandı.

Kaynak :

Benzer Konular

Türkiye Bilişim Teknolojileriyle Dönüşüyor

Türkiye Bilişim Teknolojileriyle Dönüşüyor

İstanbul’da düzenlenen “Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi” – WICS 2012, 13 Eylül’de İstanbul Swissotel’de start aldı. Zirvenin platin sponsoru SAMPAŞ’ın İcra Kurulu Başkanı Şekip Karakaya, “Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecini ancak doğru bilişim teknolojileri uygulamalarından faydalanarak tamamlayabiliriz” diye konuştu.

İnovasyon Türkiye Haftası’nda Akıllı Kentler Konuşuldu

İnovasyon Türkiye Haftası’nda Akıllı Kentler Konuşuldu

‘İnovasyon Türkiye Haftası’ Adana’da iki gün süren Sheraton Otel’de yapıldı.Yapılan toplantılarda ‘Geleceğin Akıllı Kentleri’ adında panel düzenlendi. Panelin moderatörlüğünü Sampaş Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Karakaya yaptı.